119 | SVATEBNÍ KYTICE
KOMÁREK Vladimír (1928 – 2002)
- vyvolávací cena: 60 000 CZK
- Letní online aukce 2022 (25.8.)
Olej na kartonu, 69,5 x 50 cm, rámováno, datace 1983, signováno vlevo dole V. Komárek 83.